FOREVAYANG - Co ty gadasz (prod. Dj PETE)
142,518
Reddit
Przedstawiamy kolejny singiel z nadchodzącego projektu grupy FOREVAYANG (Wini, MOPS, Dj PETE).

ZAMÓW LIMITOWANY PREORDER forevayang.com/

WINI
FB: facebook.com/WiniStoproRap
IG: @winioficjalnie, @wininieoficjalnie

MOPS
YT: pleyes.info/border/yWA.html...
IG:@mopsowy

DJ PETE
FB: facebook.com/DJ.PETE.XXL
IG: @djpete_xl

Mordo! Skup się teraz.

ForevaYang to najbardziej rapowy skład w historii współczesnej myśli rapowej. Futurystyczne połączenie Mopsa, Pete'a i Winiego pamiętające o hardkorowych korzeniach kultury Hip-Hop. Najbardziej wybuchowe połączenie techniki, funku/groovu i charyzmy. Energia, wigor, potencja to słowa które, nie oddają w pełni tego, co dzieje się, gdy Ci trzej superbohaterowie materializują swoje talenty w muzyce.

Ich pozaziemska pasja tworzenia jest zjawiskiem tak zjawiskowym, że praktycznie nieopisywalnym [tutaj zwizualizuj sobie mema tego typa, któremu wybucha mózg]. Synestazja* odczuwalna po zanurzeniu się w ich bulgoczącym, niczym wydech Chargera, prawdziwym gównie, pozwala odczuwać, dotychczas nieodczuwalne. FY głównie kieruje swój przekaz do wszystkich wyznawców nieskończonej energii Yang, która daje siłę i napęd do zapierdalania przez kosmos na pełnej kurwie bez oglądania się za siebie!

Tytuł krążka pod znajomo brzmiącym tytułem Fuck You to manifest, z którym po kolei przychodzili na świat, Ci trzej niczym nieskrępowanego skandynawskiego luzu królowie. To manifest braku przyzwolenia na narzekanie, smucenie się i negatywne pierdolenie.

FY mówi Fuck You całej hujozie, całej tej hujozy.
EEE$$$A!

*stan lub zdolność, w której doświadczenia jednego zmysłu (np. wzroku) wywołują również doświadczenia charakterystyczne dla innych zmysłów.

👉 Subskrybuj kanał - tiny.pl/7jhx7
👉 FOREVAYANG - tiny.pl/9tnqm

video: instagram.com/opolski.content...

Dziękujemy Wypożyczalni strojów z Opery na Zamku w Szczecinie za kostiumy!

ZAMÓW LIMITOWANY PREORDER forevayang.com/

Komentarze
Kolejny