Rozmowa z Marcinem Najmanem: Szczerze, bez uników, trzymania gardy i wzajemnych nokautów
113,731
Reddit
Polecane linki:👇
Marcin Najman - pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_...
MMA-VIP - mma-vip.pl
Na PLeyes - @Marcin Najman Official
Na Twitterze - twitter.com/MarcinNajman
Na Instagramie - instagram.com/marcin.najman/
Na Facebooku - facebook.com/MmaVipGold/

• "Najman na tarczy Jerzego Kuleja. Coś pięknego..." - pleyes.info/port/wideo/p4J9f4TSjXe4c38
• "Klinika Skeczów Męczących 2: Monika Dryl i Marcin Najman - Ballada o Najmanie" - pleyes.info/port/wideo/t4OqeYeQdnTPdp0
• Jedyne takie trio: Głowacki, Najman, Wojewódzki - pleyes.info/port/wideo/0n17amfXeXy5lWY
• "Nigdy nie leżał na deskach, zamęczał groźnych rywali! Legendarny Jerzy Kulej" (Piotr Piaseczny) - mma.pl/nigdy-nie-lezal-na-des...
• "Przepraszam, czy tu biją?" (1976, reż. Marek Piwowski) - vimeo.com/132010052
-----------------------------------------
🙋‍♂️ Zostań Patronem i wspieraj rozwój kanału -
patronite.pl/monikajaruzelska

ℹ️ Podcasty są dostępne dla Patronów (od listopada 2020) przez aplikację Patronite Audio

🔉🎧📖 Audiobook "Towarzyszka Panienka", czytany przeze mnie, dostępny m.in. w:

✴︎ Audioteka - audioteka.com/pl/audiobook/to...

✴︎ Empik.com - www.empik.com/towarzyszka-pan...

✴︎ Google Play Store - play.google.com/store/audiobo...

✴︎ Allegro - allegro.pl/oferta/towarzyszka...
------------------------------------------

Komentarze
 • Mirel Drewnowski
  Mirel Drewnowski

  Dziękujemy za wizytę w Hajnówce!!!💐

 • zworazwora
  zworazwora

  Co do Kuklińskiego - pełna racja!!!

 • Larry Rs
  Larry Rs

  Pani widac na poziomie ale takiego goscia goscic to tak jakby spasc o level nizej .Żenujace jest to ze dzis promuje sie posmiewiska i kicz niz to co inspiruje .Dla mnie Z Najmanem jest jak z Disco Polo kiedys niemozliwe bylo zeby w radiu uslyszec a dzis uszy puchnal .Pluli na Najmana jeszcze nie dawno a teraz kazdy chce na nim zarobic i piatki zbijaja leczcie sie ludzie

 • Jacek Z
  Jacek Z

  Nawet Pani lansuje tego mitomana i promotora internetowej patologii wśród młodzieży..!? Jaki z niego inteligent!? Bo poprawnie się wysławia i potrafił sprzedać własny wizerunek nie tylko głupszym od siebie!? Człowiek, który aspirując do miana sportowca, zrobił z siebie w niezamierzony zresztą sposób błazna i ogólne pośmiewisko, co paradoksalnie w dzisiejszym popapranym świecie daje jak widać nieporównywalnie większy profit od tego do czego aspirował i o czym zawsze marzył, to inteligent? Inteligentny to jest taki Wojewódzki, bo z bycia publicznym błaznem, świadomie uczynił z siebie milionera, natomiast Najman nieświadomie i zupełnym przypadkiem załapał się na koniunkturę, która hołduje w dzisiejszej świadomości społecznej takim postawom. Im większego debila z siebie zrobisz, im więcej szumu medialnego bez względu na sens przekazu, tym lepiej! Grunt żeby gawiedź miała z kogo pocisnąć przysłowiową bekę i poprawiała sobie samopoczucie przekonaniem, że jednak są głupsi od nas. Rozumiem chęć wykorzystania "sławy" Pani gościa dla własnych celów, rozumiem ideę zapraszania gości zgodnie z życzeniem Pani widzów, natomiast nie rozumiem tego fenomenu fetyszu ludźmi pokroju Najmana. Przecież ten człowiek nie prezentuje sobą nic wartego uwagi! Że niby filantrop!? Prawdziwy filantrop zawsze stoi w cieniu i z reguły jest anonimowy, bo nie robi tego dla rozgłosu, tylko z potrzeby serca. I gadanie o tym, że trzeba takie postawy nagłaśniać i reklamować aby dać przykład innym, to bzdura i próba autopromocji oraz budowania własnego wizerunku, a nie szlachetny przekaz!

 • Fan zupki pho
  Fan zupki pho

  Nie wiem skąd te zachwyty nad Najmanem, prom kosmiczny nie porusza się wokół ziemi ze względu na zakrzywienie czasoprzestrzeni (14:00) . Pseudointeligencja.

 • SUCHY 94
  SUCHY 94

  Czy planuje Pani wywiad z Wojciechem Sumlińskim?

 • PABL0
  PABL0

  Śmieszny ten wywiad w dużej części. Krytyka awantur i 'freek-owych' walk podczas, gdy Najman znany jest wyłącznie z takich incydentów. Osiągnięć sportowych nie ma żadnych od czasu wicemistrzostwa Polski juniorów - co zresztą trudno uznawać za jakiś wynik, bo mógł to być zaledwie początek do drogi sportowej. Bilans walk też wybiórczo pokazany, bo Najman miał tylko jednego pokonanego przeciwnika z dodatnim bilansem. Równie dobrze mógłby pójść na plac zabaw, poprzewracać kilku ośmiolatków i doliczyć to do bilansu. Plus zabawna opowieść o ulicznej walce, która odbyła się tylko w głowie Marcina. Kultura Pani Moniki i brak znajomości tematu sprawiły jednak, że wywiad można uznać za sympatyczny i udany. Choć treściowo bardzo daleki od rzeczywistości.

 • Stendel
  Stendel

  Dzień dobry Pani Moniko, dziękujemy za wywiad z Panem Najmanem, czy będzie możliwe zaproszenie Pana Jana Śpiewaka. Miłego weekendu

 • Ogień W
  Ogień W

  Najman już nie robi wyświetleń...

 • Bish Bish
  Bish Bish

  4:40 nad ranem, właśnie dopijam drina po ciężkim tygodniu i myślę sobie pora już iść spać, ale klikam na PLeyes i pojawia się takie combo... PS. Po przeczytaniu komentarzy stwierdzam, że widzowie nie mają pojęcia, że Najman nie jest jechany za IQ, czy zdolności intelektualne tylko za udawanie fightera i choćby nie wiem jakim erudytą był, to jest beznadziejnym fighterem xD

 • Kapitan Planeta
  Kapitan Planeta

  Najman to stary oszust złodziej i oferma sportowa

 • Basketball Arena Videos
  Basketball Arena Videos

  Po tym wywiadzie nabrałem szacunku do Pana Najmana. Wcześniej po prostu go nie znałem.

 • pompek2222
  pompek2222

  Marcin Najman, jedyny człowiek na planecie, który generuje fotony. Po każdej walce, kiedy musi świecić oczami 😁

 • Krzysztof Zielony
  Krzysztof Zielony

  Marcin to osoba świadoma i przede wszystkim inteligentna.

 • Mateusz
  Mateusz

  12:14 No trochę Pani Monika wprawiła w zamotanie Pana Marcina. Rozumowanie Pana Najmana było jak najbardziej prawidłowe, ale zasugerował się sprytnie podrzuconą przez Panią Monikę definicją rozumowania intuicyjnego i szybko dostosował do niej pozostałą część wypowiedzi odwracając znaczenie intuicji o 180 stopni. Sposób dojścia do rozwiązania przez Einsteina odbył się właśnie przez intuicję, czyli szukaniu powiązań między faktami, tworzeniu całościowego ogólnego obrazu, wzoru. Przeciwieństwem w tym kontekście jest poznanie, okrywanie, czyli koncentracja na rzeczywistych i namacalnych informacjach gromadzonych lub odbieranych za pomocą zmysłów, koncentracja na szczegółach.

 • Ghfd Fdbjk
  Ghfd Fdbjk

  2 osoby , obu nie lubię.....obie mają sporo na sumieniu...

 • waldemar cielik
  waldemar cielik

  Jak Ty mnie zaimponowałeś Marcin.

 • Ernest Zielinski
  Ernest Zielinski

  Bardzo mi się podoba ten wywiad jak zawsze można na panią liczyć poziom wysoki dziękuję za ten kanał.

 • 21jajego1 Denim
  21jajego1 Denim

  Córka nieosądzonego mordercy.

  • 21jajego1 Denim
   21jajego1 Denim

   @Jacek Z widział Pan generała meldunki wysyłane do Rosji? Strajk 88, akcja hiacynt, Popiełuszko? Naprawdę nie rozumie Pan dlaczego tak bardzo wciąż polaryzuje się Nasze społeczeństwo?

  • Jacek Z
   Jacek Z

   Generał to prawy człowiek i patriota, a jednocześnie tragiczna postać historyczna, choć niektórym nie mieści to się w głowie. Ale to przeważnie osoby, których światopogląd oraz wiedzę historyczną kształtują media, podobnie jak w przypadku pandemii. Samodzielne myślenie, dochodzenie do prawdy uwzględniając różne źródła, w tym i te oficjalnie uznawane za niepoprawne politycznie, jest tym ludziom obce. Stąd tego typu osądy nie mają żadnej wartości, poza zwykłym pieniactwem i chamstwem wynikającym z braku wiedzy i kultury osobistej.

  • 21jajego1 Denim
   21jajego1 Denim

   @AdaoBao nie wiesz czyją jest córką?

  • AdaoBao
   AdaoBao

   Co masz na myśli ?

 • Krzysiek Feru
  Krzysiek Feru

  brawo

 • Zurii Zuriiowski
  Zurii Zuriiowski

  Ale te wzmianki, że ktoś ma pojęcie o psychologii ponieważ miał taki przedmiot na studiach (Semestr? Dwa?) uwłacza ludziom, którzy ten kierunek studiują po 5 lat a potem dalej kształcą się w tym kierunku. Ja na przykład miałem pół roku psychologii na studiach inżynierskich i w życiu by mi nie przyszło do głowy żeby w jakikolwiek sposób powoływać się na tą wiedzę. Podczas audycji na żywo w kanale sportowym z udziałem pana Najmana zadzwoniła widzka, która wprost powiedziała że ten człowiek nie ma o tym pojęcia a wypowiada się jak autorytet. Akurat ona była po kierunku psychologia.

 • Taki Facet
  Taki Facet

  Tylko kretyn na jednym tchu potrafi powiedzieć, że ktoś jest genialnym strategiem i popełnia dużo błędów. 20 min zmarnowałem i wystarczy...

 • kamil rawski
  kamil rawski

  Kontrabas + najman 😂😂😂😂

 • Dario Mario
  Dario Mario

  Nie wiem ludzie czym wy sie podniecacie... Czlowiek jak czlowiek... Zarabia na osmieszaniu siebie i innych.... To nie ma zupelnie znaczenia jaki on tu grzeczniutki bedzie... Wywiady z mordercami tez są grzeczne. Nic tu Najman madrego nie powiedzial. Najpierw mowi ze nic nie jest czarno biale a potem łubudu pokazuje swoje prawicowe bardzo czarnobiale poglady, ktore absolutnie NICZYM sie nie roznia od wiekszosci populistycznych prawicowcow. Piekne słowa a tu nagle pytanie o walke kobiety z facetem na MMA... No jaja...Ten wywiad potwierdza tylko jak on prostym jest czlowiekiem.

 • laskon82
  laskon82

  Czas na drugą rundę u Stanowskiego.

 • grazyna jurska
  grazyna jurska

  Posluchajcie Lecha Kowalskiego to dowiecie sie ciekawych wiesci o jej tatusku.

 • Goral Goralski
  Goral Goralski

  Świetny wywiad z niejednoznacznie przez wszystkich postrzeganym gościem. Myślę że Marcin Najman dużo zyskał jako człowiek w oczach wielu ludzi. Pani Moniko, może jako następnego gościa zaprosiłaby Pani youtubera profesora Zbigniewa Dylewskiego? Prowadzi wiele świetnych wykładów na tematy nie tylko gospodarcze ale i społeczne i nie tylko. Pozdrawiam :)

 • Maniek
  Maniek

  Prosze nie promowac tego pajaca

 • __Filip__
  __Filip__

  Ciekawa rozmowa, Pan Marcin wypadł bardzo pozytywnie.

 • Adam Klukowski
  Adam Klukowski

  Dotarłem do TVP. I tak za daleko

 • Kris Kris
  Kris Kris

  Marcin Naprawde jako cyrkowiec , zrobil najwieksza kariere przebierajac sie za boksera, zawodnika mma. Klown musi isc z czasem

 • Mariv
  Mariv

  Ten Najman nie tak głupi nie.

 • pisanka24 pisanka
  pisanka24 pisanka

  Po pierwsze to ten czlowiek nie okazal nalezytego szacunku Pani Monice,ubierajac sie jak do pubu na piwko zakladajac swinsko rozowa koszulke a po drugie jezeli uwaza ze Kuklinski zdradzil Polske to jest jeszcze glupszy nizprzewiduja normy!!!

 • Stonka990 Stonka
  Stonka990 Stonka

  Ale hipokryzja! Jaruzelskiego oceniać nie wolno, ale Kuklińskiego potępić i nazwać zdrajcą tak. Kukliński nie był zdrajcą, bo nie wykonywał rozkazów żadnego zewnętrznego ośrodka wrogiego Polsce. Nie pracował dla CIA. To on decydował, co Amerykanie powinni wiedzieć. Przekazywał im informacje na temat przygotowań bloku sowieckiego do trzeciej wojny światowej i dlatego ta wojna nigdy nie wybuchła. Amerykańscy oficerowie na spotkaniach z sowietami zawsze mogli rzucić tekstem w stylu "Macie już tapety w tym nowym bunkrze sztabowym - tu współrzędne - ?". Amerykanie byli ciągle o krok przed sowietami, więc ci nie odważyli się rozpocząć trzeciej wojny światowej. Kukliński zrobił to, bo w tym widział dobro Polski. Gdyby doszło do trzeciej wojny światowej, to w odległości 1 000 km w jedną i w drugą stronę od granicy RFN - NRD spadłoby kilka tysięcy głowic atomowych obu stron.

 • Marcin Kozak
  Marcin Kozak

  Daje Pani przestrzeń do wypowiedzi. Kobieta z klasą a Marcin Najman... Zupełnie inna odsłona :) świetnie!

 • Kamil Sobiecki
  Kamil Sobiecki

  Marcin Najman jest świetnym przykładem na to jak trolling może się opłacić. Szukali tego złego z Pudzianem? Jest Marcin. Ocieplić wizerunek FAME? Jest Marcin. Skandal z Kasjo? Gotowy. To wszystko było celowym zagraniem, taki jego sposób zarobku.. można go krytykować ale po tym wywiadzie widać, że ma łeb na karku.

 • Marcin Michalak
  Marcin Michalak

  Team Najman Forever!!! Stanooooowski patrz i się ucz jak się prowadzi rozmowę, ponieważ z tobą to było tak słabe, że zasnąłem, nie przez Panią Monikę tylko miałeś pytanie i odpowiadałeś jednym zdaniem i koniec;/

 • Roman Dobosz
  Roman Dobosz

  Pani Monika jak zawsze na poziomie.

 • Zyga mors
  Zyga mors

  24:51 mózg mi wyjeb.... dalej nie dsm rady ide zbierac resztki z sufitu.... 🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯

 • Kamak
  Kamak

  I co zatkało kakało podczas słuchania Pana Marcina ?

 • zworazwora
  zworazwora

  "Teoria grawitacji Einsteina" xd . oczywiście rozmowa znakomita

 • Woo Kash
  Woo Kash

  Pięknie farmazoni xDD Najlepiej jak wymyślał historyjkę jak 4 typą rozjebał hahah

 • Adam Grzesiak
  Adam Grzesiak

  Prom leci prosto A tak naprawdę leci wokół ziemi. Bo czasoprzestrzeń jest zakrzywiona. szok... szok... i niedowierzanie...

 • Janson
  Janson

  Propozycja gościa: Protest Ochrony Zdrowia, Wojciech Szaraniec, Anna Bazydło?

 • Janson
  Janson

  ale on siebie kocha xd ludzie nie widzicie ze to jest cwiercinteligent i sprzedajna bestia, nie wiecie, ze w tvp jest "ekspertem"?

 • Adam VeliTheDon
  Adam VeliTheDon

  Na 🥊 też nie tracileś czasu muhehehe hehehe

 • Adam VeliTheDon
  Adam VeliTheDon

  Tytuł idealnie okazuje pana Najmana hehe

 • Krzysztof Lewandowski
  Krzysztof Lewandowski

  Ogladam prawie każdy wywiad ale teraz weszłem żeby tylko skomentować bo patrzeć na tego ……….. nie mogę. Ten człowiek nie jest idiota itp. itd. tylko patus który z robienia z siebie durnia itp. itd. zrobił sobie źródło dochodu nie było by mi nic do tego gdyby nie to że młodzi ludzie też tak chca. Każdy kto ma trochę oleju w głowie omija takie indywiduum z daleka.

 • daniel kluzek
  daniel kluzek

  Właścicielka kanału chyba nietutejsza nieogarnięta z mediami społecznościowymi itp w obecnych czasach wywiad trwający prawie dwie godziny i tak nudny jak ten wywiad nie ma sensu bytu ludzie go obejrzą tylko fragmentami i tylko dla nazwiska Najman

 • adam skrzy
  adam skrzy

  Słodko pierdy i ten udawany śmiech Marcina 🤣 odklejenie od rzeczywistości mega!👏👏

 • Diana Ciechanowicz
  Diana Ciechanowicz

  Odchodząc od tematu zauważyłam, że wszyscy Pani Patronite to mężczyźni! 😉POZDRAWIAM serdecznie

 • Adrion Style
  Adrion Style

  14:30

 • daniel kluzek
  daniel kluzek

  Tchórz który uciekł przed obowiązkową służbę wojskową śmie nazywać Kuklińskiego zdrajcom ojczyzny grube słowa marcinku

  • Elo elo Kowalski
   Elo elo Kowalski

   Zdrajcą.Nie zdrajcom.Naucz się polskiego tumanie.

 • jkj klll
  jkj klll

  Pani Moniko, proszę, błagam i apeluję o zaproszenie Krzysztofa M. Maja do rozmowy. Myślę że taka rozmowa miałaby ogromny potencjał merytoryczny jak i oratorski. A propo tej rozmowy- herbata w dłoń i zabieram się za oglądanie, jak zwykle liczę na miło spędzony czas :)

 • dafimperator
  dafimperator

  Wrzucę kamyczek do ogródka pana Najmana. Niemal wszyscy wyrażają zachwyt nad jego mądrością, ale w moim odbiorze nie jest on jakimś tytanem intelektu. Ocena Tuska przez pryzmat decyzji o przesunięciu środków z OFE świadczy raczej o jego kiepskich zdolnościach analitycznych. Podobnie ocena Kaczyńskiego jako polityka wielkiego formatu. Kaczyński pozwala sobie na radykalne ruchy, bo wysiadł z pociągu o nazwie odpowiedzialność. Zachowuje się jakby grał w grę planszową i dąży uparcie do swojego celu bez względu na to jaką cenę zapłaci za to Polska. Działań, których się dopuścił mogło dopuścić się wcześniej wielu, bo narzędzia do tego istniały. Jednak poprzednicy mieli jakieś hamulce moralne. Natomiast Kaczyński kieruje sie prostą zasadą "po nas choćby potop". Czy polityk wielkiego formatu rujnuje politykę zagraniczną w imię realizacji prywatnych idei? Bilans polityki PiS pod ewidentnym kierownictwem Jarosława Kaczyńskiego będzie dla Polski kiepski. Myślę, że polityk wielkiego formatu cechuje sie innymi atrybutami. Wnioskowanie na temat istnienia bytów niematerialnych jest wyłączone poza podstawowe prawa logiki, a mówi o swoich wnioskach z takim entuzjazmem jakby wygłaszał dowód. Stosuje (prawdopodobnie nieświadomie) manipulacje - "z tych lekarzy, których ja znam większość jest wierząca" i asekuracyjnie mówi, że nie wie w co, ale w domyśle w coś nadprzyrodzonego. Jak liczna jest ta próbka znajomych lekarzy? Czy na bazie tych deklaracji (zakładając że są prawdziwe) można formułować wnioski o istnieniu niematerialnej formy człowieka? Pan Marcin podgryza ciekawe tematy i dobrze, że sobie rozważa takie rzeczy, ale nie traktowałbym go jako edukatora w tej materii. Wysłuchałem dopiero 25min, więc odnoszę sie tylko do początku rozmowy.

 • daniel kluzek
  daniel kluzek

  Co to za cyrk córka największego komunisty z Polski ma kanał na PLeyes tego to jeszcze w tym cyrku nie grali

 • Grzegorz Kedys
  Grzegorz Kedys

  Niestety,ten Pan nie potrafi się kamuflować...

 • Mr.
  Mr.

  34:20

 • Tomasz Kojder
  Tomasz Kojder

  Taki jeden z kanału cały czas robi na nim rozgłos a tutaj okazuje się, że całkiem fajny gość.

 • brednypacyfik
  brednypacyfik

  18:30 i 42:42 epicki moment i kolejny mem

 • brednypacyfik
  brednypacyfik

  Cieszę się, że Najman pokazuje ludzką twarz i pani słuchacze mogą tej twarzy dotknąć

 • MOAB
  MOAB

  to może teraz rozmowa z mjr. Wojciechem Suchodolskim ugółem

 • krzysztof przybyłek
  krzysztof przybyłek

  08:50 Ciekawe!!!

 • Piotr Fidala
  Piotr Fidala

  10:32 42 letniego? da fak... fajnie że Najman jest ode mnie 5 lat starszy. O mnie nikt nie słyszał a o nim każdy. Czy to znaczy, że medialnie przegrałem swoje życie?

 • Filip 123
  Filip 123

  Nominuje najmana na króla polskiego boksu!!! Niczym inni kononowicza na prezydenta

 • Jo 6
  Jo 6

  Bylem nieraz w nocy na cmentarzu i o dziwo nic nie spotkalem, a na święto zmarłych zawsze chodze w nocy bo jest fajny klimacik... W lesie to mozna bac się dzikow lub wilków, a nie duchów.

 • oculorum
  oculorum

  47:02 "Ja zawsze będę za życiem." 47:14 "Napewno co trzeba zrobić. Rozstrzelać winowajcę."

 • Maciej Olas
  Maciej Olas

  Oj Pan Marcin powinien bardzo mocno Pani podziękować. Dała mu Pani szansę na pokazanie się od innej strony i w pełni z niej skorzystał, zupełnie inna osoba niż kreowana dotychczas. Kolejny bardzo dobry odcinek.

 • Anna Borowska
  Anna Borowska

  Witam. Pani Moniko szacun zupełnie inny obraz tego człowieka. Dobrze, że Pani jest.

 • ROKADO LOGISTICS
  ROKADO LOGISTICS

  ✅✅✅

 • ewaWaw
  ewaWaw

  Świetna robota

 • Makary Makarzewski
  Makary Makarzewski

  Powiem tak: Marcin Najman jest o wiele bardziej trzeźwo i racjonalnie myślącym człowiekiem niż taki np. Maciej Stuhr, bez urazy dla Pana Najmana.

 • OccidensQuiris93
  OccidensQuiris93

  Klasa wywiad

 • PRZEGLĄD. TV NIEZALEŻNE MEDIUM INTERNETOWE
  PRZEGLĄD. TV NIEZALEŻNE MEDIUM INTERNETOWE

  Świetny, wyczerpujący i ciekawy wywiad 👏 Pan Najman postrzegany jest różnie w śród ludzi a jednak ta rozmowa może wszystkich usatysfakcjonować pod względem merytorycznym. Właśnie takiego wywiadu (pod względem wolności wypowiedzi i świetnej osoby prowadzącej rozmowę) mi brakuje z Panem Aleksandrem Jabłonowskim- proszę Panią Monikę o taką rozmowę. Pozdrawiam

 • rob g
  rob g

  Najman Mistrz :)

 • Milena
  Milena

  Najlepszy stand-up w polskim internecie ze strony Najmana.

 • AKTORZY AMATORZY
  AKTORZY AMATORZY

  Marcin ma chyba zgagę

 • Anna Trzcińska
  Anna Trzcińska

  Jaki fajny, mądry człowiek! Polubiłam gościa mega! A Panią Monikę niezmiennie uwielbiam i jestem dumna z bycia Pani patronką. 🥰

 • Panas
  Panas

  Najman potrafi się wypowiadać, jest ciekawym i sympatycznym gościem. Problem jest w tym, że osoby nie interesujące się sportem myślą, że ten facet to bokser. Stawiają go w jednym rzędzie obok pięściarzy. Nawet sam Najman szczerze wierzy w to, że on kiedyś potrafił boksować, gdy tak naprawde jego umiejętości są na poziomie osoby która potrenowała kilka miesięcy. Nie wiem jak to się stało, że on dostawał jakieś walki, i kolejne, i kolejne. Polecam zobaczyć sobie jego występy w boksie gdy był w tak zwanym "prime" np Najman vs Milan Becak. A potem obejrzeć pierwszą lepszą walkę prawdziwych zawodników. Myślę, że nawet laik zobaczy różnicę. I teraz już sam nie wiem co o Najmanie myśleć - z jednej strony prywatnie facet który naprawdę da się lubić, z drugiej strony mitoman, który szaleńczo wierzy w swoje bokserskie umiejętności i próbuje wszystkim wmówić, że je posiada, często zaklinając rzeczywistość.

 • Piotr Br
  Piotr Br

  Większych bzdur dawno nie słyszałem.

 • Gilberto do piento
  Gilberto do piento

  Super rozmowa🖒

 • Matteo Di Stefano
  Matteo Di Stefano

  W kanale sportowym Pan Marcin byl wystawiony na posmiewisko i sam format byl tak nastawiony. Tutaj wielki szacunek (choc wczesniej szanowalem) dla Pana Marcina Pani Moniko swietny wywiad.

 • Aleksandra G
  Aleksandra G

  Pan Marcin miałby o czym rozmawiać z panem Krzysztofem Jackowski, oboje fascynuje fizyka kwantowa🙂 Świetny wywiad jak zawsze👍 Dziękuję.

 • Filip Kłodawski
  Filip Kłodawski

  No nie da się słuchać bez zażenowania.

 • kampai71
  kampai71

  Wielką wartością Pani wywiadów jest nie tylko to, z kim są, ale również to, jak się Pani do nich przygotowuje i potrafi Pani często wydobyć z gości to, co najlepsze. Wyśmienita rozmowa. Skoro stosuje Pani, jak to Pani określiła "płodozmian", może warto byłoby zaprosić Piotra Wiwczarka. To postać z kręgu polskiej kultury, która odniosła niekwestionowany sukces o międzynarodowej rozpoznawalności na poziomie Romana Polańskiego, któremu to sukcesowi poświecił swego czasu swoje łamy Newsweek piórem Romana Rogowieckiego. Muzyka heavy metal to odłam muzyki nie do przeoczenia, a wywiad byłby wyzwaniem pokazujący Pani warsztat dziennikarski po raz kolejny w ciekawym świetle. Uprzejma prośba o rozważenie.

 • miszka
  miszka

  Żenujące jest to kogo pani zaprasza.Dno wszelkiego dna

 • Mateusz Trenka
  Mateusz Trenka

  Po 1 zabrakło pytania o nie wpłacenie na rzecz fundacji pieniędzy po przegranej sprawie z Przemysławem Saletą, o nie wyplaceniu całej gaży swoim zawodnikom, oraz oszukanie swojego wspólnika z którym organizował gale bokserskie.

 • Kamil Marek
  Kamil Marek

  Ja powiem tak! Najman popełnił wielki błąd że przeszedł do MMA i od tego sie zaczął pośmiewiskiem itd. w sportach walki. W boksie ma bilans 15-6 wiadomo nie był kozakiem był taki slaby/przecietniak nw jak to dokładnie określić co sb nabił rekordy na bumach i kilka walk przegrał z lepszymi od siebie i to wszystkiego! Był poprostu słabym pieściarzem i to wszystko ale jednak był! A przejście do MMA to największy błąd jaki zrobił. Po boksie mogł sie odrazu zająć promotorką i tyle. Ale wiele osób nie potrafi skończyć w odpowiednim momencie smutne ale prawdziwe!

 • jan brzechwa
  jan brzechwa

  Ty nie potrafisz dostosować się do rozmówcy. Po prostu jak ktoś Cię sprowokuje to wychodzi z Ciebie buractwo i prymitywność. Udawanie elokwentnego wychodzi komicznie u Ciebie.

 • Domi De
  Domi De

  Nie taki z niego cymbał jak go malują ;) Mój syn też ćwiczy kravkę, choć dopiero zaczął. Pozdrawiamy. !;)

 • Hubert Michalski
  Hubert Michalski

  Wszystko zależy z kim się prowadzi dyskusje ,jeśli ktoś na siłę będzie chciał ośmieszyć drugą osobe to wyjdzie to słabo ,jeśli druga osoba potraktuje nas z szacunkiem to wtedy wychodzi rozmowa interesująca,nie trzeba byc czlowiekiem o jakimś wielkim IQ aby prowadzic interesującą rozmowe i mieć cos ciekawego do powiedzenia.

 • Tom D
  Tom D

  To teraz czas na Jasia Kapelę

 • Greg Greg
  Greg Greg

  Pierwszy raz przez Najmana niespalem do 3am! Super rozmowa! Gratulacje panstwu👍

 • Krzysztof Laskowski
  Krzysztof Laskowski

  Szkoda mi intelektu Pani Moniki

 • Kamill Kowalski
  Kamill Kowalski

  Czy niema szlachcianka czasem ochoty żeby wyciągnąć spod stolu lole i bez łeb rozmówcę sieknąć?

 • Damian Stys
  Damian Stys

  Ty kłamco nie ma większych patusow których ty promujesz w tej,, twojej,, organizacji! Ty baranie won oboje

 • Hit00r 1982
  Hit00r 1982

  Powinna pani zaprosić KONONOWICZA! To był by hit internetu! :D

  • Boleslavs Avdax
   Boleslavs Avdax

   Donosik by poszedł na 3 i miałaby pani Monika nieprzyjemności.

 • Jossen 1977
  Jossen 1977

  Większych pierdół nie słyszałem.Co to jest wogóle za gadanie, że tu się okazał mądry itd. a inni chcą na siłe go wyśmiać...on sam swoimi wypowiedziami i czynami zasłużył na miano mendy i tyle.W tym wywiadzie poprostu ładnie szczekał.Pozdrawiam

Kolejny